MILANO DESIGN model DAVIDO - BAZAR
VÝROBCE MILANO DESIGN
MODEL DAVIDO
VELIKOST KOLA 14"
ROZTEČ ŠROUBŮ 4 x 100
ŠÍŘE KOLA 6j
ET - ZÁLIS 38
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


Alu kola MILANO DESIGN model DAVIDO
 


LESKLE ČERNÉ LAKOVÁNÍ / LEŠTĚNÉ ČELO ALU KOLA

Disky mají lehké oděrky od montáže. 

Ke každé sadě litých kol Milano Design dodává AluLikvidace.cz kolové šrouby / matice, středící kroužky a ventilky vždy ke každé sadě alu kol k danému vozu zdarma!

Akční ceny alu kol Milano Design naleznete jedině u AluLikvidace.cz!
Alu kola nelze použít na některé vozy s většími brzdovými třmeny.

 

Neotřelý, neobyčejný, nevšední je způsob, jak se výrobce alu kol Milano Design připravil na záplavu nabídek alu kol na trhu. Nové limitované edice litých kol pro letošní sezonu budou ve stylu vysoce leštěných modelů, které udávají trendy a jsou velice módní. Posláním Milano Design je přinášet řidičům kvalitní alu kola nezaměnitelného designu. Individualita elektronů Milano balancuje na rozhraní mezi dávkou smyslné elegance a okázalého luxusu. Inženýři spolu s designéry Milano Design si stanovili nejvyšší cíle a posunuli hranice opravdové kvality a výjimečného vzhledu daleko před konkurenci. Nové technologie, inovované výrobní procesy a stále vylepšované složení hliníkových slitin zajišťují elektronům Milano Design světové homologace jako jsou JWL, VIA, ISO. Se špičkovými modely alu kol od Milano Design od AluLikvidace.cz se vám bude cestovat skvěle.


Máte pocit, že si nevíte rady s výběrem vhodných alu kol, elektronů či pneumatik? Nevadí. Oraťte se na naše proškolené odborníky, kteří se s Vámi podělí o své zkušenosti a pomohou Vám s výběrem nejvhodnější varianty litých kol a pneumatik právě pro Vás. Těšíme se, že budeme vědět jako první, jaký model obujete na Váš automobil. Naše alu kola a pneumatiky na Vašem voze jsou naše vizitka!

Vyzkoušejte náš jedinečný alu konfigurátor - AluLikvidace.cz Vizualizér!
 


www.alulikvidace.cz

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!