MILANO DESIGN model SALVATORE
VÝROBCE MILANO DESIGN
MODEL SALVATORE
VELIKOST KOLA 16"
ROZTEČ ŠROUBŮ 5 x 112
ŠÍŘE KOLA 7j
ET - ZÁLIS 38
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


Alu kola MILANO DESIGN model SALVATORE
 


LESKLE ČERNÉ LAKOVÁNÍ / LEŠTĚNÉ ČELO ALU KOLA

Ke každé sadě litých kol Milano Design dodává AluLikvidace.cz ventilky zdarma!

Akční ceny alu kol Milano Design naleznete jedině u AluLikvidace.cz!

 

Neotřelý, neobyčejný, nevšední je způsob, jak se výrobce alu kol Milano Design připravil na záplavu nabídek alu kol na trhu. Nové limitované edice litých kol pro letošní sezonu budou ve stylu vysoce leštěných modelů, které udávají trendy a jsou velice módní. Posláním Milano Design je přinášet řidičům kvalitní alu kola nezaměnitelného designu. Individualita elektronů Milano balancuje na rozhraní mezi dávkou smyslné elegance a okázalého luxusu. Inženýři spolu s designéry Milano Design si stanovili nejvyšší cíle a posunuli hranice opravdové kvality a výjimečného vzhledu daleko před konkurenci. Nové technologie, inovované výrobní procesy a stále vylepšované složení hliníkových slitin zajišťují elektronům Milano Design světové homologace jako jsou JWL, VIA, ISO. Se špičkovými modely alu kol od Milano Design od AluLikvidace.cz se vám bude cestovat skvěle.

Obohaťte svůj vůz o něco netradičního! Návrháři Milano Design přetvořili skromná každodenní alu kola na opravdový designový šperk, za který by se nemuseli stydět ani zlatníci od Tiffanyho. Když výrobce Milano Design vypsal výběrové řízení na nové designéry, hlavním požadavkem byla originalita alu kol. V tomto případě se jim práce opravdu vydařila na jedničku s hvězdičkou a konkurenci spadla brada. No řekněte sami, viděli jste to dokonalé kouzlo her paprsků v kombinaci s jemnými, propracovanými detaily v módním leskle černém lakování s leštěnou přední částí alu kola? Klobouk dolů! Tyhle elektrony prostě musíte mít!


 


www.alulikvidace.cz

Alu kola jsou přesně vrtána pro použití originálního příslušenství, nedodáváme k nim kolové šrouby / matice. K elektronům od nás dostanete chromové ventily ZDARMA!