RSW RACING 146 grey
VÝROBCE RSW RACING
MODEL 146 GREY
VELIKOST KOLA 14"
ROZTEČ ŠROUBŮ 4 x 108
ŠÍŘE KOLA 6j
ET - ZÁLIS 15
DOSTUPNOST SKLADEM
2 490 Kč / ks
1 747,50  Kč / ks
9 960 Kč / sada
6 990,-  Kč / sada
(Ceny jsou uvedeny včetně DPH)
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.

Ks

Alu kola RSW RACING 146 GREY
 


DIAMANTOVÁ METAL - LEŠTĚNÉ ČELO

Sháníš pro svoje auto nějaký pěkný ráfky, ale nechceš žádný výstřelky? Pak mrkni na tohle alu kolo RSW Racing 146 Grey. V barvě diamantová metal spolu s leštěným čelem přináší jednoduchej design, ale o to je kolo elegantnější. V jednoduchosti je síla, stačí těhle 5 paprsků a moderní ráfek je na světě. Jestli hledáš přesně takový kola, je to jasná volba. Vsaď na jednoduchost a čistotu designu.

Neboj, jednoduchej design neznamená žádnej šmejd. RSW Ti dává poctivou záruku na kvalitu a spolehlivost svých elektronů a to potvrzují homologace ISO, JWL i VIA, kterýma RSW disponuje. Takže kupuješ prověřený alu disky s tradicí a kvalitou. Tohle litý alu kolo je volbou pro Tebe, překvapí Tě moderním dojmem v jednoduchosti.

A jestli nevíš, jestli by se hodilo pro Tvoje auto, od toho je tu náš alu konfigurátor. Je parádní v tom, že si můžeš ráfky zkoušet přímo na fotce svýho auta. Vlož tam fotku a zkoušej si kola jak je libo. Třeba Tě nejvíc osloví právě tenhle diamantovej metal modelu RSW Racing 146 Grey. Zkusit si můžeš virtuálně jakýkoli kola v různý velikosti a stylech z naší mega nabídky. Takovej brutální alu konfigurátor jsi ještě neviděl.

K sadě alu kol RSW dostaneš taky matice/šrouby, středící kroužky a kvalitní chromový ventilky. Za super ceny tu dostaneš nejen alu kola, ale zdarma k nim Tě vybavíme potřebným příslušenstvím. No neber to.

 

www.alulikvidace.cz

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!