Alu Likvidace představuje nejoblíbenější modely alu kol

Zpět na výpis

Různý žebříčky jsou mezi lidma určitě hodně oblíbený, kdo by neznal třeba auto roku, hitparádu top šlágrů nebo miss bikini u rybníka Vrkoče (naše oblíbená). Abysme nebyli pozadu, tak jsme i my připravili takovou menší hitparádičku alu kol a elektronů.
 
1.      Alu kola Milano Design model Leonardo – Top design, který vypadá skvěle jak na starý káře, tak na nejnovějším Volkswagenu či Mercedesu.

2.      Alu kola Milano Design model Riccardo – Retro se vrací na plný kule a tyhle elektrony prostě nebudou nikdy vypadat zle, ať už máš Bmw E30 nebo nový Vw Polo.

3.      Alu kola Advan Racing model RZ – Černý litáky s rudou linkou jsou zaručeně IN a ještě nějakou tu sezónu budou. Neznáme hezčí elekrony na Octavii Rs nebo Audi A4.4.      Alu kola Milano Design model Salvatore – Jestli se nějaký alu kola opravdu lišej od ostatních, pak to jsou právě tyhle. Hypno design dáte jak na Škodovky, tak i na Fordy, Peugeoty,  Citroeny a další…

5.      Alu kola Milano Design model Giacomo – Šedá perleťovka prostě letí a na těhle elektronech vypadá obzvlášť skvěle. Na Mondeu nebo Passatu jsou top!

6.      Alu kola Milano Design model B1 – Bavorácký kola nevypadaly nikdy lépe, elektrony BMW design Motorsport nyní můžete mít na každým běžným modelu BMW za skvělou cenu.

7.      Alu kola Rsw 331 – Bestseller, elektrony který nikdy nevyjdou z módy a je úplně jedno, jestli je máš na Fordu Focus nebo Hyundai I30.

8.      Alu kola Yakuza Japan model Sakura – Nejlepší volba pro Golfíky a Octavie, tohle kolo od Yakuzy je 100% cool.9.      Alu kola Rays VR-G2 – Japoňákům neudělá nic větší radost než Rejsy v závodních barvách. Hondy, Mazdy, Toyoty, Nissany, Mišáci… těšte se!

10.   Alu kola Milano Design model Turbine – Repliky Fauvéčkovejch evergrýnů tu nemůžou chybět, navíc je můžete dát třeba na Superba, Leona nebo Audi TT.

 
Máš svou jinou hitparádovou jedničku mezi elektrony? Tak se pochlub, který se líbí Tobě!

AluLikvidace.cz

Zpět na výpis
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!