Reference

Alu kola a pneumatiky prodáváme víc než 10 let a jednou z našich hlavních priorit po kvalitě a výborný ceně elektronů a gum je spokojenost našich zákazníků.

Soudě podle četnosti stálých zákazníků, kteří se k nám rádi vrací, se nám to daří. A věřte, že uděláme všechno pro to, aby to tak bylo i v budoucnu, a abys i Ty byl naším dlouhodobým zákazníkem, kterej bude pyšnej, že jezdí na našich elektronech a pneumatikách.

Začíná to už při tvorbě a neustálým zdokonalování našeho webu. Je pro nás totiž důležitý, aby ses nemusel prodírat hloupejma reklamama a zdlouhavě zdržovat od toho, co doopravdy chceš a to je přece nákup krásnejch kol a super levnejch pneumatik. Našels nějakou chybičku nebo myslíš, že můžem něco zdokonalit? Tak dej určitě vědět a příště to bude ještě lepší.

Nejseš si jistej, který kola půjdou k Tvýmu fáru nejlíp? Neváhej a volej naše léty proškolený profíky, který litejm kolům i gumám fakt rozuměj. No a pokud nerad telefonuješ, klidně napiš mail, budeme si dopisovat a posílat zprávičky o všem, co Tě trápí od alu kol až po nesnesitelnou tchýni nebo sousedovic psa, kterej Ti neustále kadí před garáží…
 
Pokud u nás uděláš objednávku, pak můžeš ještě před odesláním objednanejch alu kol či pneumatik čekat náš telefonát, abychom potvrdili veškerý náležitosti objednávky a ještě jednou vše společně prošli, abys pak v servisu nekoukal jak bulhar do mlátičky a nemusel řešit nesmyslné vracečky nebo nechtěný reklamace.
 
Když jsme u reklamací, nebudeme tvrdit, že se nemůže vůbec nic stát, ale snažíme se právě reklamacím předejít již v prvopočátku. Proto nakupujem jen kvalitní alu kola a prověřený pneumatiky, čímž minimalizujem zdlouhavý reklamace. Navíc, co jde vyřešit hned, zbytečně neprotahujem na zákonnou měsíční lhůtu, je nám jasný, že potřebuješ jezdit…
 

Po špatnejch zkušenostech s kurýrama a přepravcema v Čechách jsme se odhodlali pro sice dražší, ale bezproblémový služby DPDčka, kucí jsou rychlý, příjemný a k balíkům se chovaj jak maminka k novorozenci. Fakt fungujou a jestli ne, cinkni, my už je popoženem. Nechcem cenu dopravy schovávat do ceny zboží a tvrdit, že doprava je zdarma, když není. Nastavili jsme to ale tak, že čím víc toho objednáš, tím je doprava stejná. Máš-li větší objednávku, ušetříš na dopravě, to je fajn, ne?
 
Na závěř přidáváme pár recenzí od našich spokojených zákazníků, věříme, že budeš i Ty jedním z nich a uděláme pro to všecičko, co bude v našich silách a tomu věř kámo…

AluLikvidace.cz

Vyber si top kola