O nás

 

 

AluLikvidace.cz - alu kola máme tak levný, že na ně budeš chtít posadit i zahradní kolečko!


Asi každej malej kluk měl nějakej sen, něco, čím by chtěl bejt. Tak schválně, jakej byl ten Tvůj? Chtěls bejt kosmonautem Sojuzu, pilotem Čmeláka nebo manželem vyvinutý matikářky? U nás to byly auta, který časem přerostly z angličáků v opravdovou vášeň pro všechno, co stálo na čtyřech kolech.

To, že alu kola dělaj auto, je nám všem jasná věc. Nic nezvedne celkovej dojem auta víc než libový elektrony. Proto jsme se i my soustředili na to, jít touhle cestou a věř, není hezčí pohled, než když se obyčejné auto na plecháčích změní na super sportovní raketu třetího tisíciletí nebo na elegantní bourák, za kterej by se nestyděl ministerskej předseda a otočí se za ním každej týpek, o babách nemluvě.

Není lepší pocit, než když potkáme na ulici auto na našich kolech. Jako když plastickej chirurg udělá ze svraštěný stařeny krásnou princeznu. Tak přesně takovejch plastickejch operací s Vašimi auty máme za sebou desetitisíce. Prošlo nám rukama víc libovejch oktávek, fajnovejch golfů a luxusních bavoráků, než měla výčepní Anča Kudláková frajerů v posteli. A že jich bylo!

Nechceme se chlubit, ale elektrony i gumy máme tak levný, že bejt to levnější, tak už je to snad trestný. Nechceme vypadat jako zloději s obrovskejma maržema, proto nakupujeme na sklad jen alu disky a pneumatiky, u kterejch jsme si jisti, že Ti je můžeme poslat za fakt suprovou cenu. Konkurence nás sice proklíná, ale nás to prostě baví. A opravdu nás potěší, když je ten frajer, kterej si u nás objednal, fakt spokojenej. Děláme to pro Vás a náš džob je prostě náš koníček…

U čeho si u nás můžeš bejt jistej? Na prvním místě je vždycky zákazník, což jsi vlastně Ty. Nechceme, abys po prvním kšeftu utekl za maminkou a pomlouval nás. Naopak, při dalším nákupu se připomeň, že už jsi u nás jednou dobře pořídil a čerpej tím kamarádský výhody. O naše stálice se totiž staráme jako o vlastní rodinu. Bonusy, dárečky, lepší cenovky, no prostě chceme, abys byl fakt spokojenej, ne jako v bance u přepážky, kde jim necháš vejplatu, stáhnou Tě z kůže a ještě se tváří, jako, že je otravuješ. Nebo naproti u řezníka, kde je Blažena Dvořáková u pultu tak kyselá, že Tě přejde na tu voňavou klobásku chuť. Chceme to prostě dělat jinak, lépe…

Naše zboží? Tak na prvním místě je kvalita. Nechceme prodávat měkoty, na kterejch projedeš dvě louže za barákem a budeš hledat, kde Ti to srovnaj. Na sklad bereme jen opravdu prověřený elektrony, o kterejch víme, že je budeš chtít znovu a znovu na další svý auta a doporučíš nás nejenom svý tchýni, který se chceš zbavit. Druhá nejpodstatnější věc u našich alu kol, na kterou se můžeš spolehnout je super cenovka. Otravujeme totiž přímo u výrobců nebo skupujeme krachlý sklady po celý Evropě a si piš, že pořádně škemráme o nejlepší cenu. Když se zadaří, a že máme velkou úspěšnost, pak už můžeš jen čubrnět a říkat si, jak to, že jsme o tolik levnější než ostatní. Jsme hold klikaři a Ty vlastně taky.

Abys neměl s liťáky od nás vůbec žádný starosti, pak Ti samo s sebou pošleme v jedný z krabic s alu kolem potřebný příslušentsví grátis. To aby nekoukal Tvůj servisák vyjeveně, že nepasuje středová díra elektronu nebo tak něco nebo si nevymejšlel nesmyslnou cenu za ventilky, aby nějak nahonil koruny, když jsi nenakoupil u něj. Od nás je máš jednoduše zadara.

Co ještě rychlýho dodat, aby nám tady z toho nevzniknul čtenářskej kroužek a Ty ses mohl konečně kochat kolama a krásnejma holkama? Všechno máme opravdu skladem, jakmile to tam naklikáš, zavoláme, potvrdíme a do druhýho dne pošleme kolečka nebo gumičky přímo do Tvý garáže nebo kamkoliv jinam, kam si jen řekneš, klidně k sousedům, pokud tam spíš, když sousedky manžel není doma. Neboj, zůstane to mezi námi.

Nejseš si úplně jistej s výběrem těch pravejch alu kol nebo pneumatik, cinkni kámo, pokecáme a něco určitě vymyslíme, to je jasný. Když ne, tak Ti aspoň poradíme, aby Tě nevobložili někde jinde, zkušeností máme na rozdávání. Za nás musím říct, že se rozhodně těšíme, až budou naše kola zdobit Tvý super fáro a budem na Tebe pyšný při každý chlapácký hrabačce našich gum na křižovatce před koloniálem, až se budou holky otáčet!
 
Tak vítej do klubu, alu kola a pneumatiky na AluLikvidaci.cz jsou tu přece pro Tebe kámo!

AluLikvidace.cz

 

Vyber si top kola