Oživ svojí první káru novými elektrony

Zpět na výpis

Alu kola dělají auto, tak na co ještě čekáš...

Konečně si po pár letních brigádách a hodinách přesvědčování rodičů uškudlil prachy na „novou“ káru? Třeba nějákýho Golfa, Oktu, Leona nebo Audi A4?

alu kola bmw

Jo, bude to super. Kámoši tě budou zbožňovat, holky ještě víc a už nikdy nebudeš na nikom a ničem závislej. Prostě budeš konečně chlap. Jenže, tohle všechno má jeden háček. Nic z toho nebude pravda, pokud tvoje rachotina z bazaru bude vypadat, jako když je právě před smrtí.


alu kola nissan


Jasný, za první auto nemůžeš utratit ranec a tak se musíš spokojit s nějakým tím horším bazarovým kouskem. Ty sis ho ale představoval o trochu stylovější, že jo? Nezoufej! Trochu to umyj a nalešti, vyklepej koberečky a pak konečně přejdi k tomu nejdůležitějšímu.

alu kola Honda

Asi ti nezbejvá moc peněz, který bys mohl do auta ještě vrazit, ale pořád tomu něco chybí. Těžko si koupíš novej lak, tuningovej body kit a sportovní úpravu motoru. Určitě ale nebude takovej problém zainvestovat do pěknejch a klidně i levnějších elektronů. Zkus si toho tvýho novýho miláčka představit na libovejch alu kolech, který svítěj nocí. Lepší? Lepší.


tuning sraz bmw

Už se v tom vidíš? Jak si brázdíš silnice mezi diskotékama a klubama plnýma holek, který nemá kdo svézt domů? Jakmile tam zabrzdíš a ukážeš všem, že si umíš svoje auto řádně obout, že hlinková nebo litá kola pro tebe nejsou žádnej problém, určitě už nebudeš muset usínat sám.


alu kola nissan gtr gt37

Jestli se ale bojíš, že už to finančně neutáhneš, tak z toho vůbec nemusíš mít strach. Pěkný elektrony dneska koupíš za pár kaček. Pokud chceš fakt ušetřit, mrkni na AluLikvidaci, jejich nový kola pořídíš za tak skvělou cenu, že budeš čubrnět. Jinde bys za to pořídil jetý.


alu kola toyota gt

S novejma elektronama je to najednou docela jiná kára, nemyslíš? Nepotřebuješ žádnej tuning za desetitisíce, novejch alu kol si všimne každej.


elektrony volk rays

Takže už zbývá jen nastartovat, do rádia nacpat flashku s pořádným mixem, volume naládovat doprava, co to jen knoflík dovolí, roztočit ten luxus, co je mezi podvozkem a silnicí a vyrazit.

Zpět na výpis
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!