Retro elektrony se vrací na plný kule

Zpět na výpis

Taky máš radši starý auta, klasický tvary, poctivou řemeslnou práci? Hold není nad krásnýho veterána. Takovejch kousků ale popravdě není moc.Na druhou stanu ale máme rádi na autech velký alu kola, nový technologie a funkční věcičky, který Ti zaručeně zpříjemněj cestování.
 


Jak ale spojit oba styly dohromady? Můžeme samozřejmě dát do starý káry zbrusu nový skořepiny, sportovní volant, velký chromovaný elektrony, popřípadě našláplej motor. Nebyli bysme první.
 


Občas taková úprava nevypadá zrovna zle. Určitě jsi někdy viděl povedenou předělávku Porsche 365, Ac Cobru nebo Vw Beetle na sportovním podvozku a elektronech, za který by se nestyděl novej auťák.


 
Z automobilek taky občas vyjede nějaký novodobý retro. Většinou ale zůstane pouze u designový studie nebo konceptu, kterej se do provozu nikdy nedostane, což je podle nás velká škoda, co myslíš?
 


Zvolil bys raději velký moderní elektrony, klimatizaci, pohodlný sedáky nebo by ses přiklonil ke klasickýmu originálu s drátěnejma kolama, velkým dřevěným volantem a startovací klikou?
 


Podlehls taky oldies stylu? Pak určitě oceníš v našich nabídkách retro elektrony, vysoce leštěný límce, překřížený paprsky alu kol ve stylu pavučiny a to nám věř, že budeš zaručeně IN!

 

AluLikvidace.cz

Zpět na výpis
Klikni a sdílej tento článek se svými přáteli!