Alu kola za likvidační ceny
+420 776 766 366
[email protected]
Jak nakoupit
Kontakt
Alu kola
Pneumatiky
Příslušenství
Košík
(
0
)
Košík je prázdný
Pokračovat v nákupu
Alu kola
Pneumatiky
Příslušenství
Nalezeno
(91)
Předchozí
1
2
3
4
Další
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA OPEL 0016 SILVER
2 997,50 Kč / ks
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA OPEL 0016 SILVER
8 X 19 ET 45 (5x 115)
SKLADEM
2 997,50 Kč / ks
11 990,- Kč / sada
MILANO DESIGN model SALVATORE BLACK
2 997,50 Kč / ks
MILANO DESIGN model SALVATORE BLACK
7 X 16 ET 38 (5x 114.3)
SKLADEM
2 997,50 Kč / ks
11 990,- Kč / sada
MILANO DESIGN model SALVATORE BLACK
2 997,50 Kč / ks
MILANO DESIGN model SALVATORE BLACK
7 X 16 ET 38 (5x 112)
SKLADEM
2 997,50 Kč / ks
11 990,- Kč / sada
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA FORD 0011
2 997,50 Kč / ks
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA FORD 0011
7 X 18 ET 47 (5x 108)
SKLADEM
2 997,50 Kč / ks
11 990,- Kč / sada
MILANO DESIGN model SALVATORE RED
3 122,50 Kč / ks
MILANO DESIGN model SALVATORE RED
7 X 16 ET 40 (5x 110)
SKLADEM
3 122,50 Kč / ks
12 490,- Kč / sada
Original Jeep 0013 black
3 497,50 Kč / ks
Original Jeep 0013 black
6,5 X 16 ET 40 (5x 110)
Skladem poslední 4Ks
3 497,50 Kč / ks
13 990,- Kč / sada
Original Jeep Dodge 0015
3 497,50 Kč / ks
Original Jeep Dodge 0015
7,5 X 17 ET 43,8 (5x 127)
SKLADEM
3 497,50 Kč / ks
13 990,- Kč / sada
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA Renault 058
3 747,50 Kč / ks
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA Renault 058
7,5 X 18 ET 52 (5x 114.3)
Skladem poslední 4Ks
3 747,50 Kč / ks
14 990,- Kč / sada
Original Land Rover 009
3 747,50 Kč / ks
Original Land Rover 009
7 X 17 ET 45 (5x 108)
Skladem poslední 4Ks
3 747,50 Kč / ks
14 990,- Kč / sada
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA OPEL 0012
3 747,50 Kč / ks
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA OPEL 0012
7,5 X 18 ET 42 (5x 105)
Skladem poslední 4Ks
3 747,50 Kč / ks
14 990,- Kč / sada
Originální alu kola Volkswagen 0026
3 747,50 Kč / ks
Originální alu kola Volkswagen 0026
7 X 18 ET 37 (5x 100)
SKLADEM
3 747,50 Kč / ks
14 990,- Kč / sada
Originální alu kola 0026
3 747,50 Kč / ks
Originální alu kola 0026
7 X 18 ET 37 (5x 100)
SKLADEM
3 747,50 Kč / ks
14 990,- Kč / sada
Originální alu kola Škoda Crater
3 747,50 Kč / ks
Originální alu kola Škoda Crater
7 X 18 ET 39 (5x 100)
SKLADEM
3 747,50 Kč / ks
14 990,- Kč / sada
Originální alu kola Škoda Vega
3 747,50 Kč / ks
Originální alu kola Škoda Vega
7 X 18 ET 39 (5x 100)
Skladem poslední 4Ks
3 747,50 Kč / ks
14 990,- Kč / sada
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA OPEL ADMIRAAL
3 747,50 Kč / ks
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA OPEL ADMIRAAL
7,5 X 17 ET 44 (5x 108)
SKLADEM
3 747,50 Kč / ks
14 990,- Kč / sada
ORIGINAL ALU KOLA BMW STYLING 487
4 247,50 Kč / ks
ORIGINAL ALU KOLA BMW STYLING 487
8 X 19 ET 57 (5x 112)
SKLADEM
4 247,50 Kč / ks
16 990,- Kč / sada
MILANO DESIGN model B1
4 247,50 Kč / ks
MILANO DESIGN model B1
8 X 18 ET 15 (5x 120)
SKLADEM
4 247,50 Kč / ks
16 990,- Kč / sada
Original Land Rover 0016
4 247,50 Kč / ks
Original Land Rover 0016
8 X 19 ET 45 (5x 108)
SKLADEM
4 247,50 Kč / ks
16 990,- Kč / sada
Original Land Rover 0016
4 247,50 Kč / ks
Original Land Rover 0016
8 X 19 ET 45 (5x 108)
SKLADEM
4 247,50 Kč / ks
16 990,- Kč / sada
Originální alu kola Škoda Blade
4 247,50 Kč / ks
Originální alu kola Škoda Blade
7 X 18 ET 39 (5x 100)
Skladem poslední 4Ks
4 247,50 Kč / ks
16 990,- Kč / sada
Originální alu kola Škoda Sirius
4 247,50 Kč / ks
Originální alu kola Škoda Sirius
7 X 18 ET 39 (5x 100)
Skladem poslední 4Ks
4 247,50 Kč / ks
16 990,- Kč / sada
Originální alu kola Audi 0064
4 497,50 Kč / ks
Originální alu kola Audi 0064
8 X 19 ET 28 (5x 112)
SKLADEM
4 497,50 Kč / ks
17 990,- Kč / sada
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA MERCEDES 0054
4 497,50 Kč / ks
ORIGINÁLNÍ ALU KOLA MERCEDES 0054
8 X 18 ET 38 (5x 112)
SKLADEM
4 497,50 Kč / ks
17 990,- Kč / sada
Originální alu kola Audi 0104
4 497,50 Kč / ks
Originální alu kola Audi 0104
8 X 19 ET 45 (5x 112)
SKLADEM
4 497,50 Kč / ks
17 990,- Kč / sada
Předchozí
1
2
3
4
Další