Nevýhody alu kol

V první řadě každej kouká na cenu.

Nebudeme lhát, rezavý plecháče z vrakoviště vyjdou samozřejmě levnějš než nový alu kola, na druhou stranu u Alu Likvidace jsou ceny hliníkovejch kol tak nízký, že nebudeš chtít o plecháčích a plastovejch poklicích už ani slyšet

Zpravidla je dražší na větší alu kolo i větší pneumatika. Rozdíl u levnějších výrobců gum ale není nijak závratnej a podle nás stojí za to oželet dvě basy piv k nedělnímu obědu nebo puget karafiátů k šedesátým narozeninám Tvý tchýně. Koukat pak každej den na super nabušenej auťák na skvělejch velkejch alu kolech s pocitem, žes ušetřil na panímámě, stojí za to, to si piš. 

Dál bysme chtěli upozornit na parkování u obrubníků, který Ti můžou z krásnejch litejch disků udělat ostudnou obludnost. Chlap si samozřejmě dá bacha, aby kolo neodřel, pro začátečníky dobře poslouží zpětný zrcátka.

Přítelkyni vždy raději přidejte na auto zrcátka z kamionu a varovnou trumpetu, která začne řvát pokaždý, když zařadí zpátečku. Ať nechá auto raději uprostřed křižovatky, aby Ti alu kola neodřela.

Pro další technický informace klikni zde!

AluLikvidace.cz
 

Vyber si top kola