Alu kola Volkswagen

Zpět na výpis značek

Víš, jak jsem poznal nejlepší alu kola svýho života? Mě a mýmu Volkswagenu ta chvíle změnila celej život. Byl sem zarostlej jako Krakonoš, místo slova hemoroidy jsem používal spojení, že mám ,,delikátní problém"...

... a ze slova ,,kundolap" jsem se červenal ještě dalších 20 minut.
 
Jednoho dne přijel na návštěvu můj synovec a prohlížel si moje auto a říká: ,,Woe, to sou humusácký  bačkory strejdo. Na srazech, kam jezdím by Ti za to přiletěl fíkus do žeber, že bys položil kabel v kině!"
 
Když jsem mu oponoval, že bačkory na sobě nemám, fíky nejím a instalatér jsem jenom amatér a do kina chodím na filmy, tak jen zakroutil hlavou s tím, že mi vše pomůže obstarat. A tak se stalo! Sehnal mi opravdu krásné nové elektrony – podle jeho řeči - bačkory.
 
A mě se to tak líbilo, že sem přestal vědomě stárnout a zbavil se vousů, vyléčil si zadek a začal zase proutničit s babama. Děkuji synovci a lidem z AluLikvidace.cz za nový alu kola.

Máme skladem elektrony pro VOLKSWAGEN Amarok, Beetle, Bora, Bora Variant, Caddy, Caddy Maxi, Caddy Maxi Van, CC, Corrado, Crafter, Cross Up!, Eos, Fox, Fox Cross, Golf, Golf Variant, Golf Plus, Golf Cross, Golf Cabrio, Golf Alltrack, Golf Sportsvan, Jetta, Lt, Lupo, Passat, Passat CC, Passat Variant, Passat Alltrack, Phaeton, Polo, Polo Cross, Polo Van, Polo Classic, Polo Fun, Scirocco, Sharan, T3, T4, T5 Bus, Multivan, Caravelle, Transporter, Taro, Tiguan, Touareg, Touran, Touran Cross, Up, Vento ... VYBÍREJ ZDE!