RSW RACING model 331
VÝROBCE RSW RACING
MODEL 331
VELIKOST KOLA 15"
ROZTEČ ŠROUBŮ 4 x 108
ŠÍŘE KOLA 6,5j
ET - ZÁLIS 15
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


Alu kola RSW Racing 331
 


ČERNÉ / LEŠTĚNÉ ČELO

K alu kolům Rsw Racing dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a ventilky vždy k danému vozu zdarma!

Alu kola RSW Racing nyní exkluzivně pouze u AluLikvidace.cz!

 

Alu kola Rsw Racing na vozech prostě nepřehlédnete, ať již hledáte stylovou eleganci či ryze sportovní variantu litých kol, Rsw Racing vždy splní vaše požadavky. Výrobce nabízí nespočet modelů, variant a velikostí pro všechny možné vozy. Špičková kvalita, čisté tvary, moderní lakování staví elektrony Rsw do předních pozic. Díky své tvrdosti si tyto disky oblíbilo mnoho řidičů jak ve světě, tak především na našich vozovkách. Alu kola Rsw Racing jsou testována dle nejpřísnějších světových kritérií a jejich homologace JWL, VIA, TUV zajišťují 100% záruku spokojenosti. Chcete-li dosáhnout působivého dojmu z vašeho vozu, pak věřte, že na elektrony Rsw Racing je jedinečný pohled.

Když Rsw Racing představili model 331 jako novinku, byla to naprostá bomba. Na autech vypadaly výborně a všichni je chtěli mít. Neznáme vůz, kterému by neslušely. Zdvojený pětipaprek, který se rozšiřuje od středu alu kola k jeho kraji, je navíc ještě ke svému středu hodně prolomen směrem dovnitř i v malých velikostech, což není obvyklé a alu disk tak působí dojmem velkého kola. Výrobce zvolil pro třitřijedničky moderní tmavší lakování s vysoce leštěnou čelní plochou a vydal se tak cestou sportovního luxusu, který je v posledních letech mezi fanoušky krásných automobilů velice oblíben. Alu ráfky Rsw Racing 331 rozhodně nešlápnete vedle. Využijte skvělých cen AluLikvidace.cz k nákupu kvalitních, vysoce líbivých a cenově dostupných elektronů.

 


www.alulikvidace.cz

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!