YAKUZA JAPAN model O1
VÝROBCE YAKUZA JAPAN
MODEL O1
VELIKOST KOLA 16"
ROZTEČ ŠROUBŮ 5 x 105
ŠÍŘE KOLA 6.5j
ET - ZÁLIS 40
DOSTUPNOST SKLADEM
2 122,50  Kč / ks 8 490,-  Kč / sada
(Ceny jsou uvedeny včetně DPH)
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.

Ks

Alu kola YAKUZA JAPAN model O1
 


STŘÍBRNÉ

Alu kola jsou vrtána pro použití originálního příslušenství, nedodáváme k nim šrouby. Ke každé sadě alu kol Yakuza Japan dodává AluLikvidace.cz chromové ventilky zdarma!

Exkluzivní nabídky a cenové akce na elektrony Yakuza Japan najdete pouze u AluLikvidace.cz!Na dvou kolech mají středové krytky jiné uchycení, alu kola jsou stejná, na voze nebude nic patrné.
 

 
Koluje vám v žilách soutěživá krev nebo máte pouze rádi hezká a propracovaná alu kola? Potřebuje-li vaše auto akutně dávku adrenalinu, najdete ji v modelových řadách výrobce litých kol Yakuza Japan. S elektrony Yakuza Japan vyvoláte vlnu šoku, která se ponese davem a donutíte závistivé lidi šuškat si a vrhat vražedné pohledy na vaše auto. Z produkce firmy Yakuza Japan jde již řadu let do celého světa mnoho kusů alu kol a můžou se pochlubit i výrobou originálních disků přímo pro výrobce automobilů. Samozřejmostí je vysoká kvalita a nárazuvzdornost každého alu kola a světové homologace JWL, VIA, ISO. Elektrony Yakuza Japan nabízíme u AluLikvidace.cz jako výhradní dovozci do ČR za exkluzivní cenu.


 
Již žádný virtuální tuning! U nás je vše reálné! Skladové zásoby čítají více než 15.000 kusů alu kol a pneumatik, online můžete vybírat z opravdových fotografií alu kol a vyzkoušet je můžete přímo v našem unikátním a jedinečném alu konfigurátoru – AluLikvidace.cz vizualizéru a to přímo na své vlastní fotografii! Nic nemůže být reálnější než nákup alu kol, elektronů a pneumatik u AluLikvidace.cz!


www.alulikvidace.cz

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!