RSW RACING 331
VÝROBCE RSW RACING
MODEL 331
VELIKOST KOLA 14"
ROZTEČ ŠROUBŮ 4 x 108
ŠÍŘE KOLA 6j
ET - ZÁLIS 15
DOSTUPNOST SKLADEM
2 490 Kč / ks
1 747,50  Kč / ks
9 960 Kč / sada
6 990,-  Kč / sada
(Ceny jsou uvedeny včetně DPH)
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.

Ks

Alu kola RSW RACING 331
 


ČERNÉ / LEŠTĚNÉ ČELO

Jestli potřebuješ nový kola na svoji káru, doporučuju Ti toto suprový alu kolo od RSW. RSW prostě jede. Alu disky jak cumel. S tímhle kolem na svojí káře Ti bude každej závidět. Zdvojených pět paprsků, který se rozšiřují směrem od středu alu ráfku ke kraji. Černá barva a leštěný čelo podtrhujou sportovní vzhled ráfku. Mě se tohle kolo prostě líbí, co Tobě? Prostě vychytanej ráfek jak svině, tenhle Racing 331.

RSW je navíc kvalitka, všímej si homologací JWL, VIA a TUV, který Ti zaručujou špica kvalitu ráfku. Jak jsem řekl, tohle alu kolo patří mezi cool elektrony. Tenhle ráfek sluší každýmu autu. Každej ho chce, věř mi. A teď ho můžeš mít i Ty!

A když si nebudeš jistej, jak Ti padne k autu, od toho je tu náš alu konfigurátor. Si tam nahrej fotku svýho auta a můžeš zkoušet všechny alu disky z nabídky. Kdoví, třeba zrovna tenhleten bude ten pravej, jakej si vybereš. No zkrátka, čum se na to, parádní alu konfigurátor, co ti zobrazí všechny alu ráfky přímo na Tvém autě. A to dřív, než si je objednáš!

A co ještě, k samotným alu kolům dostaneš navíc i šrouby/matice, středící kroužky a kvalitní chromový ventilky, prakticky vlastně všechno, co potřebuješ. No neber to, k RSW Racing tak dostaneš komplet výbavu pro sadu kol v ceně zdarma.

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!