REPLICA model 0324 Off Road
VÝROBCE REPLICA
MODEL 0324 Off Road
VELIKOST KOLA 20"
ROZTEČ ŠROUBŮ 6 x 139.7
ŠÍŘE KOLA 9j
ET - ZÁLIS 10
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


Alu kola REPLICA model 0324 Off Road - limited


ČERNÝ  - LEŠTĚNÍ - RUDÁ LINKA

Příslušenství ke kolům GRÁTIS!

Šrouby / matky, středící kroužky a chrom ventilky máš u nás ke kolům Replica ZDARMA!

Záruka 2 roky

Na všechny elektrony i pneumatiky od nás samozřejmě dostaneš dvouletou záruku. 

Nejvyšší kvalita a homologace

Tvrdost a pevnost hliníkových disků je to, na co se každej v první řadě ptá. Na co taky kupovat krásný kola, který nic nevydrží. U elektronů Replica máme ale vyzkoušený, že kvalita je opravdu dobrá. Nakonec taky mají všechny světový homologace, stejný jako originál litý kola.

Výprodej alu kol

Hledáš alu kola, který nikde jinde nemaj a cena a kvalita je pro Tebe na prvním místě? V tom případě si určitě vybereš top elektrony za likvidační cenu. Alu kola i pneumatiky umíme fakt levně.

Vyzkoušej si všechny elektrony Online

Jak by asi mohly tyhle super elektrony na autě vypadat? Není nic jednoduššího, než všechny ty kola vyzkoušet přímo na fotce svýho auta. Je to fakt snadný. Zkus to a nezapomeň se pochlubit svým kámošům.

Elektrony Ti pošleme hned!

Proč bys taky měl čekat? Máme tam přece psaný skladem. To má ale kde kdo, ale u nás je to pravda? Můžeš se spolehnout, že všechny elektrony i pneumatiky máme skutečně na skladě. A nic nám nebrání Ti je hned poslat.

Potřebuješ radu jaký elektrony nebo pneumatiky Ti na Tvý auto sednou? 

Není nic jednoduššího než nám napsat nebo zavolat. Na elektrony a pneumatiky jsme profíci. Rádi Ti poradíme, abys byl fakt spokojenej jak s desingem, kvalitou, tak samozřejmě super cenou...
 

www.alulikvidace.cz - to jsou alu kola a pneumatiky za likvidační ceny

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!