RSW RACING 242 GREY
VÝROBCE RSW RACING
MODEL 242 GREY
VELIKOST KOLA 14"
ROZTEČ ŠROUBŮ 4 x 108
ŠÍŘE KOLA 6j
ET - ZÁLIS 38
DOSTUPNOST VYPRODÁNO
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.


Alu kola RSW RACING 242 GREY
 


DIAMANTOVÁ METAL - LEŠTĚNÉ ČELO

Pokud potřebuješ nový ráfky pro svoje auto, něco bysme pro Tebe měli. RSW Racing 242 GREY je moderní alu disk v provedení barvy diamantová metal a leštěným čelem, co se parádně blýská. Pět dvojitých paprsků podtrhuje celej design tohoto alu kola od RSW. Moderní vzhled ve slušivý barvě. Zbav se starých kol a zkus tyhle nový!

RSW dbá taky na špičkovou kvalitu. Tu dokládají homologace ISO, JWL a VIA, který Ti zaručují super kvalitku elektronů. Prostě dostaneš alu kola v parádním designu i bezva kvalitě.

Je to sice bezva, ale nebylo by ještě lepší vidět nový alu kola na svým autě dřív, než je koupíš? Jasně že jo a proto je tu náš alu konfigurátor, kterej Ti tohle nabízí. Dej si tam fotku svýho vozu a hned si můžeš vyzkoušet všechny alu disky z nabídky Alulikvidace.cz a třeba právě tento RSW Racing 242 GREY bude tou nej volbou pro Tvoje auto.

A k sadě elektronů RSW dostaneš taky šrouby/matice, středící kroužky a kvalitní chromový ventilky zdarma v ceně. Jednoduše více než jen alu kola. A to ze super cenu, kterou Ti tu nabízíme.

 

www.alulikvidace.cz

K alu kolům dodáváme kolové šrouby / matice, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!