MILANO DESIGN model RICCARDO GOLD
VÝROBCE MILANO DESIGN
MODEL RICCARDO
VELIKOST KOLA 15"
ROZTEČ ŠROUBŮ 4 x 98
ŠÍŘE KOLA 7j
ET - ZÁLIS 20
DOSTUPNOST SKLADEM
3 122,50  Kč / ks 12 490,-  Kč / sada
(Ceny jsou uvedeny včetně DPH)
Vážený zákazníku,

Vámi požadovaný počet kusů bohužel
není dostupný.

Ks

Alu kola MILANO DESIGN model RICCARDO
 

ZLATÉ - VYSOCE LEŠTĚNÝ LÍMEC ALU KOLA

TUNING PERFORMANCE - U NĚKTERÝCH MODELŮ AUTOMOBILŮ JE NUTNÁ ÚPRAVA LEMŮ BLATNÍKŮ ČI PODBĚHŮ

Ke každé sadě litých kol Milano Design dodává AluLikvidace.cz plovoucí šrouby, středící kroužky a ventilky vždy ke každé sadě alu kol k danému vozu zdarma!

Akční ceny alu kol Milano Design naleznete jedině u AluLikvidace.cz!

 

Neotřelý, neobyčejný, nevšední je způsob, jak se výrobce alu kol Milano Design připravil na záplavu nabídek alu kol na trhu. Nové limitované edice litých kol pro letošní sezonu budou ve stylu vysoce leštěných modelů, které udávají trendy a jsou velice módní. Posláním Milano Design je přinášet řidičům kvalitní alu kola nezaměnitelného designu. Individualita elektronů Milano balancuje na rozhraní mezi dávkou smyslné elegance a okázalého luxusu. Inženýři spolu s designéry Milano Design si stanovili nejvyšší cíle a posunuli hranice opravdové kvality a výjimečného vzhledu daleko před konkurenci. Nové technologie, inovované výrobní procesy a stále vylepšované složení hliníkových slitin zajišťují elektronům Milano Design světové homologace jako jsou JWL, VIA, ISO. Se špičkovými modely alu kol od Milano Design od AluLikvidace.cz se vám bude cestovat skvěle.

Král je mrtev, ať žije král. Retro se vrací na plný pecky a vy u toho musíte být! Kdo tvrdil, že doby, kdy zrcadlově vyleštěné límce alu kol jsou nenávratně pryč, se velice zmýlil. Opak je pravdou, čím novější bourák posadíte na retro disky stylu BBS osmdesátých let, tím více budete COOL! Návrháři Milano Design si pro vás připravili opravdovou lahůdku - alu kola Milano Design Riccardo, která zaznamenávají velký návrat retro stylu v modernizované automobilové verzi. Využijte limitované nabídky a skvělé ceny AluLikvidace.cz právě teď!Jelikož víme, že alu kola nevybíráte každý den, rozhodli jsme se Vám s výběrem maximálně pomoci a samotnou koupi elektronových kol Vám maximálně usnadnit. Naším cílem je, aby Vás vybírání a zkoušení té nejlíbivější varianty litých disků opravdu bavilo. Proto jsme pro Vás u AluLikvidace.cz vytvořili zcela jedinečný a ve svém oboru unikátní alu konfigurátor – AluLikvidace.cz Vizualizér, kam vložíte fotografii svého vozu a alu kola budou rázem vypadat na voze tak skutečně a reálně, že si je budete ve Vizualizéru zkoušet znovu a znovu i poté, co už nejlepší model alu kol budete mít dávno doma!

Hledáte ke svým novým alu kolům také kvalitní pneumatiky za skvělou cenu? Využijte našich nabídek a zakupte nové pneumatiky se zárukou u AluLikvidace.cz.


www.alulikvidace.cz

K alu kolům dodáváme plovoucí kolové šrouby pro změnu rozteče, středící kroužky a chromové ventilky a to vždy přímo k danému automobilu zcela ZDARMA!